Samsung Galaxy S4’ün ucu göründü

Galaxy S4 modelinin tanıtımını 14 Mart’ta yapacağını duyuran Samsung, şimdi de Twitter hesabından Galaxy S4’e ait gizemli bir fotoğraf paylaştı.

Yeni nesil akıllı telefonunu 14 Mart’ta görücüye çıkarmaya hazırlanan Samsung, tüketicilerin merakını artırmak için başlattığı reklam kampanyasına devam ediyor. İlk olarak bir video hazırlayan şirket, bugün de Twitter’dan Galaxy S4’e ait gizemli bir fotoğraf yayımladı.

Samsung Galaxy S4’ten ilk fotoğraf geldi

Samsung, Galaxy S3’ün halefi olacak telefonunun ilk fotoğrafını yayımladı.

Tweet’te, ‘Global Unpacked Event etkinliğine kimler hazır?’ sorusunu soran Samsung, S4’ü temsili olarak içinde bulunduran kutuyu konu alan bir de video yayımladı.

İki parça olarak yayımlanan videoda, bir çocuk eline geçen kutuyla büyük bir heyecanla evine gidiyor, uygun anı yakaladığında ise kapağı aralıyor.

Ancak herhangi bir cihazla karşılaşmak yerine, sadece çocuğun suratına çarpan parlaklığa tanık oluyoruz.

Samsung Galaxy S4’ün olası özellikleri

Sekiz çekirdekli işlemciye sahip olması beklenen Galaxy S4’ün, en güçlü işlemcinin yanı sıra ‘gözle takip gibi’ en son teknolojilere sahip olacağı konuşuluyor. 3D görüntü ve videoları işleyebilecek kapasitesi olduğu iddia edilen cihaza ait en son sızıntı, bir Çin sitesinde yaşanmıştı.

Tasarımının S3’e benzemesi beklenen S4, tüketicileri en çok sakladığı teknolojilerle meraklandırıyor. New York’ta gerçekleştirilecek etkinlik beklentileri ne kadar karşılayacak, bunu görmek için sadece sayılı saatler kaldı.

Yorum yapın