Samsung Galaxy S4 geliyor

Samsung’un merakla beklenen yeni modeli olan Galaxy S4′ün tanıtımın önümüzdeki haftalar içerisinde oldukça görkemli bir organizasyonla yapması bekleniyor.

Akıllı cep telefonu piyasasında özellikle son yıllarda yaptığı hamlesiyle rakiplerini geride bırakmayı başaran hatta Galaxy serisinin tüm dünyada 100 milyonu geçen satış rakamına ulaşması üzerine başarısını katlayan Samsung 2013 yılının girmesiyle birlikte henüz rakiplerinin çıkardığı yeni modellere cevap verebilecek yeni bir akıllı telefon tanıtımı yapmamış olsa da 15 Mart 2013 tarihinde Galaxy S4 modelinin tanıtımını yapılması bekleniyor.

1080p çözünürlükte 440 ppi ekranı (inç başına 440 nokta) 4 çekirdekli 2 Ghz frekans/saat hızında işlemcisi ve güçlü grafik işlemcisiyle ve dokunmatik teknolojilerini göz hareketleriyle birleştiren yeniliklere imza atması beklenen Samsung Galaxy S4 modeli uzun bir süredir serinin hayranlarını heyecanlandıran sosyal medya söylentileriyle biraz daha heyecanlandırıyor.

Samsung Galaxy S4

Businessinsider’da yer alan haberde Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Mart-Nisan ayları arasında popüler Galaxy telefonunun S4 modelini meraklılarıyla buluşturacağını belirtti.

Teknoloji danışmanlık şirketi Jefferies’in analistlerinden Peter Misek şirketin yeni modeli için Apple’ı geride bırakacak bir tanıtım etkinliği planladığını söyledi.

Misek şirket içinden bilgi veren kaynaklarına göre Samsun yılsonuna kadar 100 milyon S4 modeli üretmeyi planlıyor.

Yorum yapın