Nokia’nın paylaşımcı kapaklı modeli 3610 Fold

Nokia, kapaklı cep telefonu modellerine bir yenisini daha ekleyerek Nokia 3610 Fold’u Türk kullanıcıların beğenisine sundu. Finlandiyalı mobil iletişim şirketi Nokia, paylaşmayı ön plana çıkaran özellikleriyle yeni quadband (GSM 850/900/1800/1900) cihazı Nokia 3610 Fold’u Türkiye pazarına sundu.

Açıldığında istediğiniz metni ya da mesajı kolayca yazmanıza imkan tanıyan 3610 Fold’un geniş klavyesi kullanım rahatlığına da yeni bir boyut kazandırıyor.

Telefonda 1.3 Megapiksel kamera ve 6x dijital yakınlaştırma (zoom), 2 inç’lik parlak ekran, 262K renk desteği gibi temel özellikler yer alıyor. Bunun yanında ürün dış ekranı sayesinde ise gelen aramaları, mesajları ve analog tasarımlı saati görebiliyor.

4GB’a kadar genişletilebilen microSD kartları ile kullanıcılarıyla birlikte olacak Nokia 3610 Fold 2008’in dördüncü çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor.

Nokia 3610 Fold

Nokia 3610 Fold

Yorum yapın

“Nokia’nın paylaşımcı kapaklı modeli 3610 Fold” için 7 Yorum

 1. hfdnvc dedi ki:

  bence dahada iyi olabilirdi

 2. seray dedi ki:

  özelliklerden biraz daha bahsedilebilir ya da her özelliği sıralanabilir…..diğer telefonlarda olan özellikler var mı yok mu anlayamadım.örneğin radyo….bir de fiyat eklenebilir….almayı düşünüyorum çok güzel gözüküyor…

 3. bilal dedi ki:

  beğenmedim pek.

 4. Faik dedi ki:

  Görünüm olarak çok güzel görünüyor.Yalnız teknik özellikleri ve fiyatı belirtilmemiş.Çekici bir görünümü var ama her yönüyle öğrenmeden almak aptallık olur.Sahip olduğu her şey belirtilmeli

 5. büşra dedi ki:

  çok hoşuma gitmedi

 6. zeynep dedi ki:

  bence ii ama size katılıyorum neden fiyat yok bekın ben 5. sınıfım ve bursluluk sınavı olacağız kazanırsam da cep telefonu alınacak dört gözle bekliyoruum ama kazanamazsam :( kazanırsam :)

 7. merve dedi ki:

  benim tarzım değil.hiç güzel telefonda değil ayrıca.çok sade :(