Nokia’nın ilk ince telefonu 6300

Telefonda incelme dönemini yakalayamayan Nokia, 6300 ile incelme yönünde ilk adımını attı. 13.1 mm kalınlığındaki telefonun çelik çerçevesi, hem dayanıklılık hem de artistik açıdan yüksek puan alıyor. İnceliği, ergonomik tuş takımı, kolay menü kullanımı ve 2 inçlik geniş ekranı telefonun dört sac ayağını oluşturuyor.

Ürünü çevreleyen paslanmaz çelik çerçeve, darbelere karşı dayanıklılığı arttırdığı gibi girintili tuşların etrafında güçlü ve şık bir görüntü oluşturuyor. Girintili ve belirgin aralıklarla ayrılmış tuşlara basma kolaylığı, rahat kullanım ve hızlı mesaj yazmaya olanak tanıyor.

6300’ın tasarımının yanında eğlence tarafında da benzerlerinden geri kalmayan özellikleri bulunuyor. 2.0 megapiksellik kamerası, tümleşik MP3-çaları ve FM radyosu, ortalama eğlence ihtiyaçlarını karşılayacak güçte. Geniş ekran, 6300’ı oyun tarafında da tatmin edici bir ürün haline getiriyor. Üzerinde yüklü gelen Sudoku ve Snake 3 oyunlarına istendiğinde yenileri eklenebiliyor.

Telefona daha fazlasını katmak için internete bağlanmak isteyenler, Opera Mini tarayıcısı üzerinden internette rahatça dolaşmanın mümkün olduğunu görüyor.

Nokia 6300

Nokia 6300

Yorum yapın

“Nokia’nın ilk ince telefonu 6300” için 18 Yorum

 1. Melih dedi ki:

  bunun neresi ince nokianın ilk en ince telefonu Nokia5310 XpressMsc 8.9mm Bundan daha ince nokia yok…

  bu arada 6300 cok berbat bi telefon

 2. selin dedi ki:

  bu benim telefonummdan hala fiyatı düşmedi

 3. selin dedi ki:

  dikkat edelim ilk çıkan ince telefon diyooo en ince telefon demiyo

 4. adem dedi ki:

  ben o telefondan almak istiyorum

 5. sevtap dedi ki:

  kedi uzanamadığı ete mundar dermiş

 6. sezgin. dedi ki:

  arkadaşlar nokia’nın ilk ince telefonu 2630 fazla özellik yok ama genede ilk çıkan ve en ince olanı bu.

 7. ege dedi ki:

  nokia 6300’ı kullanıyorum ve çok sağlam bir telefeon kaç kez düştü hiç bişey yok.. bide nokianın bundan daha ince telefonları var ama özellik yok ot gibi onlar bu ilk çıkan ince telefon herşey var içinde…

 8. bilal dedi ki:

  nokia sağlam olmak için hep kaba modeller çıkarıo vatandaşta nokiaya alıştığından vazgeçemio hep nokia kullanıo ama sony ericsson gibi kaliteli sağlam bi marka var modelleri de birbirinden güzel kimse yüzüne bakmıo anlayamıorum bunu çoğu yer sony ericsson bile satmıo o derece yani.

 9. berdu dedi ki:

  dunyanın bı çok yerınde siemens marka cep telefonları kullanılıyor. Nokia markalı telefonlar 3. 4. standlarda satılıyor. yanı bızım ıyı dedigımız kullandıgımız nokialar turkıyede bı numara ama yurt dışında beş para etmıyor. benım onerım sıze an cazip olanı secın alın derım.

 10. erden dedi ki:

  internete balanamiyor neden acaba

 11. aysun dedi ki:

  super bır tlf

 12. ibrahim elen dedi ki:

  nokıa 6300 aldım çok memnunum sadece sarj yonunden iyi deyil yoksa çok düştü yere hiç birşey olmadı yani bana soracak olursanız tavsiye ederim almanızı saygılarımla.

 13. mustafa dedi ki:

  çok kalitele bir telefon sadece sarj yonunden iyi deyil nokıa nın basit telefonları kadar sarjı gitmiyor bekleme süresi 14.5 gün demişler ama 4 gün kadar ancak bekliyor telefonun sarjı yani bana soracak olursanız sarjı bana okadar onemli deil diyiyorsanız alın derim mükemmel bir telefon

 14. hasan dedi ki:

  nokıa 6300 çok kaliteli bir telefon çok yer düştü hiç bir şey olmadı ama sarjı hiç iyi deyil yeni iken 3 gün kadar kullanıyorum ama bu 3 gün her geçen gün düşüyor yanibu telefonun sadece sarjını kaliteli yapamışlar aslında sarjında bencesorun olmayabilir telefonda 16 milyon renk varmış sözde ondan olabilir bence

 15. furkan dedi ki:

  arkadaşlar kaç para tlfn

 16. hakan dedi ki:

  bu nokia 6300 nokia serisinin bozuk sorunlu telefonlarındandır. örnek bknz nokia 2300 ,bu telefonlarda şarz etme proplemi var..bataryaları sorunlu, uretilen bl4c’lerin yuzde 80’i bu telefonlara uretillmiş bozuk. almayın bilgilerinize

 17. cansu dedi ki:

  çok sağlam bir telefon tuvalete tam 3 kere düştü hala çalışıyo

 18. çiğdem dedi ki:

  bnm kuzenmde vardı hoparlör patLadı şuan kulaklıkla kullanıyo