Nokia X1-00 şaşırtıcı tasarımıyla geliyor

Nokia X1-00 cep telefonu hem çok ucuz hem çok güçlü bir müzik yetisine sahip. Nokai akıllı cep telefonlarını çıkartmaya devam ederken giriş seviyesini de düşünüyor.

Nokia’nın ‘akıllı olmayan’ bu yeni cebi, iki özelliğiyle akıllıları geride bırakabilir! Nokia, ekonomik olduğu kadar sesi de gür yeni telefonu Candybar X1-00’ı tanıttı.

47 dolar fiyat biçilen telefon, Nokia’nın şimdiye dek sunduğu en ucuz telefonlardan biri olma özelliğini taşıyor. İkinci dikkat çeken özelliği ise 105 fonluk ses yükseliği (fon, bir ses ölçüm birimi). Gelişmekte olan pazarlara sunulan diğer cihazlar gibi X1-00 da entegre bir LED flaşa, FM radyoya, 5 farklı kişi listesine sahip. Bu farklı rehberler sayesinde telefonu ailebireyleriniz arasında paylaşmak kolay bir hale geliyor.

MicroSD slotu sayesinde depolama kapasitesi 16GB’a kadar genişleyebilen telefon, renkli bir ekrana, ve Nokia’nın giriş seviyesi işletim sistemi Series 30’a sahip. Telefonun farklı renklerde Nisan ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

Yorum yapın

“Nokia X1-00 şaşırtıcı tasarımıyla geliyor” için 1 Yorum

  1. VURAL ÇİVİCİ...... dedi ki:

    bu güzeharika bir telefon, müzik tutkunları için 1 numara. tartışılmaz ve kıyaslanmayacak kadar iyi. nokıa ya bu güzel tasarımından dolayı teşekürler.