Nokia Lumia 925'i tanıttı

Nokia, bir süredir beklenen yeni akıllı telefon modeli Nokia Lumia 925’i Londra’da düzenlediği bir etkinlikle tanıttı.

Nokia’dan haberler gelmeye devam ediyor. Nokia E6’nın resmi internete düştü. Hem dokunmatik hem de QWERT klavyeye sahip, E72’yi de andırıyor. Bakalım bu atılımlarla Nokia istikrarını ne kadar koruyacak? (daha&helliip;)

Nokia X1-00 cep telefonu hem çok ucuz hem çok güçlü bir müzik yetisine sahip. Nokai akıllı cep telefonlarını çıkartmaya devam ederken giriş seviyesini de düşünüyor. (daha&helliip;)

Nokia’nın Microsoft ile anlaşması büyük ses getirdi. Nokia telefonlar bundan sonra Windows Phone 7 destekli olarak piyasada olacak. Fakat daha önce MeeGo gibi bir işletim sistemi de var. Herkes bu anlaşmada MeeGo’nun iptal edileceğini düşünüyordu. Fakat öyle olmadı. (daha&helliip;)

Bazı Nokia hissedarları, Microsoft ile anlaşmadan memnun değiller. Nokia bu hissedarlar paralarını çekerse batabilir. Nokia’da işler karışmış durumda, firmanın geleceği şu an merak konusu. (daha&helliip;)

Nokia’nın fotoğrafçı modeli N86 duyuruldu

Cep telefonu ve mobil cihazlar için önemli günler yaşanıyor. Şu sıralarda bu konular için dünyanın tüm ilgisi Barcelona’da devam etmekte olan Mobile World Congress’ta. Nokia, Mobile World Congress’da yeni N86’sını resmen tanıttı. Böylece N serisinin yeni bir üyeye kavuşacağı da kesinleşmiş oldu.