Motorola’dan su geçirmez cep telefonu i576

Motorola’nın yeni kapaklı modeli Motorola i576 cep telefonu ultra sağlam gövdesi ile düşük basınç, toz, kir, darbe, titreşim, güneş radyasyonu, yüksek ve düşük ısı gibi konularda askeri standartlarda dayanıklılık özelliklerine sahip. Motorola i576 cep telefonunun entegre hoparlörü sayesinde elsiz kullanım ile kısa mesafe kablosuz iletişim özelliği her zaman kullanılabiliyor.

Motorola i576 model cep telefonu ile multimedya mesaj alımı ve gönderimi (sesli, görüntülü, metin veya her üçü bir arada) yapılabiliyor. Ayrıca Sprint’in web sitesinde multimedya dosyalarınızı kaydedebiliyorsunuz. Telefonun VibraCall Alert özelliği size gelen çağrıları ve aramaları, mesajları ve sesli mesajları haber veriyor. Telefonun dahili hoparlörleri sayesinde güvenli şekilde elsiz görüşme yapılması da mümkün.

Motorola GPS navigasyonu
Motorola i576 cep telefonunda aynı zamanda dahili bir GPS (Global Positioning System) yongası da bulunuyor. Kullanıcıları telefonun GPS özelliği sayesinde mümkün olan yerlerde E911 acil konum servisleri, sesli ve görsel şekilde yön tayin etme ve adres tarifi, konumunuzu harita üzerinde belirleme işlemi yapılabiliyor veya telefon üzerinden direkt olarak yerel birimlerle ilgili arama işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Motorola i576 fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi
Motorola i576 cep telefonunun 2008 içerisinde Sprint aracılığıyla Kuzey Amerika’da kullanıcıların beğenisine sunulması planlanıyor.

Motorola i576

Motorola i576

Yorum yapın

“Motorola’dan su geçirmez cep telefonu i576” için 2 Yorum

  1. Aslı Yanar dedi ki:

    ben aldım..su geçirmezliği yalan….

  2. murat ilker dedi ki:

    motorola kapaklı i576 model telefonu nereden alabilirim ve fiatı ne kadar.aradım bulamadım.