Motorola V950 Renegade dayanıklılığıyla dikkat çekiyor

Motorola’nın yeni modeli V950 Renegade cep telefonunu kısaca “dışı korumalı, içi değerli” olarak özetlemek mümkün. Sağlam bir dış yapıya sahip olan Motorola V950 Renegade cep telefonu yüksek performansı, toza, darbeye, sallantıya ve yağmura karşı askeri standartlardaki dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

İnce bir gövdeye sahip olan Motorola Renegade V950 cep telefonu kötü hava koşullarında veya hareket halinde gibi göreceli olarak tüm ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış. Kapaklı formu ile Motorola V950 Renegade cep telefonu dahili anteni ve kauçuk malzeme kullanılan grip bölümü ile taşıması kolay ve darbe ve şoklara dayanıklı bir model. Metal ve kauçuğun yenilikçi karışımı cihaza modern bir görünüm kazandırıyor.

Motorola Push-to-Talk
Cihazın gücünün altında adeta bir güzellik yatıyor. Motorola Renegade V950 cep telefonunun sert dış yüzeyi mobil iletişim özelliklerini koruma altına alarak kullanıcılara güvenilir ve yüksek bir performans sunuyor. Renegade V950 cep telefonu push-to-talk desteği ile mobil iletişim deneyimi üst seviyelere çıkarıyor.

Motorola Renegade V950 cep telefonu kullanıcıların daha sağlam bağlantılarla daha verimli olmalarına olanak tanıyor. Sprint müşterileri cihazın Sprint TV gibi PowerVision servislerini 2.2 inç büyüklüğündeki ekranında üst seviyede yaşayabiliyorlar. Telefonu ekranı zorlu koşullara dayanıklı bir yapı sergiliyor. Müzik ve ses dosyaları telefonun güçlü, stereo hoparlörlerinden berrak ve net bir şekilde duyulabiliyor. Cihazın geniş tuş yapısı ise kolay kullanım sağlıyor.

Motorola V950 cep telefonu e-posta, takvim, telefon rehber, hesap makinesi ve dünya saati gibi yoğun profesyonellere yönelik özellikler içeriyor. Motorola V950 Renegade cep telefonunda aynı zamanda stereo Bluetooth kablosuz kulaklık teknolojisi, 2.0 megapiksel çözünürlüklü ve aydınlatmalı bir dijital kamera ve GPS çözümleri bulunuyor.

Motorola Renegade V950 cep telefonu Sprint müşterilerinin kullanımına özel olarak Kuzey Amerika’da eylül ayı içerisinde piyasaya sunuldu.

Motorola V950 Renegade

Motorola V950 Renegade

Yorum yapın

“Motorola V950 Renegade dayanıklılığıyla dikkat çekiyor” için 4 Yorum

 1. kadir dedi ki:

  ya ne zaman gelecek bu telefon türkiyeye arkadaşlar okuyan ve bilen varsa cevap yazsın bi zahmet araya araya budala oldum valla

 2. kadir dedi ki:

  abi bu telefon ülkemize neden gelmiyor cevap yazarmısınız

 3. idil dedi ki:

  yhaaa çok güzel bi telefn ama fiyatı yazmıo orası kötü sizce en iyi marka nokia mı cewao bekliormm

 4. murat ilker dedi ki:

  i576 model kapaklı motorola telefonlaı nerede bulabilirim ve fiatı ne kadar