Motorola da tablet bilgisayar piyasasında aktif olacağını gösterdi. Xoom akranlarına göre hem fiyat hem özellik açısından gayet iyi. Bundan sonrası kullanıcıya kalmış. Xoom’un fiyatını ve teknik özelliklerini haberin devamında bulabilirsiniz. (daha&helliip;)

Motorola V950 Renegade dayanıklılığıyla dikkat çekiyor

Motorola’nın yeni modeli V950 Renegade cep telefonunu kısaca “dışı korumalı, içi değerli” olarak özetlemek mümkün. Sağlam bir dış yapıya sahip olan Motorola V950 Renegade cep telefonu yüksek performansı, toza, darbeye, sallantıya ve yağmura karşı askeri standartlardaki dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Motorola W388 müzikseverler için harika bir deneyim

Yeni Motorola W388 cep telefonu en temel telefon işlevlerini yerine getirdiği gibi aynı zamanda kullanıcılara harika bir müzik deneyimi de sunuyor. Uzun pil ömrü, motoID müzik çalar, VGA dijital kamera ve Motorola’ya özgü CrystalTalk fonksiyonu gibi kullanıcı dostu özelliklere sahip olan Motorola W388 mobil telefon kullanıcılara eşsiz bir telefon deneyimi sunuyor.

Motorola’dan su geçirmez cep telefonu i576

Motorola’nın yeni kapaklı modeli Motorola i576 cep telefonu ultra sağlam gövdesi ile düşük basınç, toz, kir, darbe, titreşim, güneş radyasyonu, yüksek ve düşük ısı gibi konularda askeri standartlarda dayanıklılık özelliklerine sahip. Motorola i576 cep telefonunun entegre hoparlörü sayesinde elsiz kullanım ile kısa mesafe kablosuz iletişim özelliği her zaman kullanılabiliyor.

Müzikçalar Motorola Rokr E8

Motorola Rokr E8, fonksiyonel ve sıradışı tuş takımıyla muhtemelen sizi de ilk karşılaşmanızda etkileyecektir. Müzik ve multimedya tutkunları için tasarlanan üründe 2 megapiksellik kamera, menüler arasında dolanmayı kolaylaştıran butonu ve kaliteli ses öne çıkarken, ekranı ise bu yeteneklerine yakışmayacak kadar ufak.