Mobil internet ve eğlence üssü HTC Touch HD

Cep telefonu yenilikçilik ve tasarımında dünya lideri HTC, kullanıcıların hareket halindeyken multimedya uygulamalarından yararlanmalarına yepyeni bir boyut getiren eğlence odaklı yeni cep telefonu HTC Touch HD’yi Türkiye’de satışa sunuyor.

3.8 inç geniş ekran VGA ekran (VWGA), 3.5 mm. ses portu ve otomatik odaklı 5 megapiksel otomatik odaklı kamerası ile HTC Touch HD, multimedya hayranları için ideal bir cihaz.

3.8 inç geniş VGA ekranın yanında HTC TouchFLO 3D arayüzü, masaüstü bilgisayar deneyimi genişbant internet tarama ve 3.5 mm. ses portu gibi özellikleriyle HTC Touch HD cep telefonlarında en kapsamlı eğlence birleşimini sunuyor.

Tasarım ve yenilikçiliğin sınırlarını genişletiyor

HTC Touch HD, HTC’yi cep telefonu tasarım ve yenilikçiliğinde dünya lideri haline getiren şık ve zarif tasarımla yüksek performansı bir araya getiriyor. Cihazın 3.8 inç geniş ekranı kullanıcılara sunduğu şaşırtıcı netlik ve canlı renklerle film izlerken, internette gezinirken ya da fotoğraflar arasında dolaşırken benzersiz bir deneyim sunuyor.

HTC tarafından geliştirilmiş TouchFLO™ 3D arayüzü ile kullanıcılar kişiler, mesajlar ve önemli içeriğe hızlı ve kolay erişebiliyorlar. Cihazın üzerindeki standart 3.5 mm standart kulaklık girişi sayesinde kullanıcılar en iyi kalitede ses için telefonla birlikte yüksek performanslı kulaklıklar kullanabiliyorlar.

Eğlence kavramının radikal değişim gösterdiği bir dönemde yaşadığımıza dikkat çeken HTC Ortadoğu, Türkiye ve Afrika’dan Sorumlu Genel Müdürü Kevin Chen, internetin e-postadan çok daha fazla şey ifade ettiğini ve kullanıcıların dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar internete ve yüksek kalitede multimedya içeriğine erişmek istediğini hatırlattı. Chen, “Günümüzde geniş ekran TV, internet ve video standart haline gelmiş durumda. Artık evden çıktığınızda bunlardan feragat etmeniz gerekmiyor. Touch HD kullanıcılara eşsiz multimedya ve internet deneyimi sunuyor” dedi.

En iyi internet deneyimi

Geniş yüksek çözünürlüklü ekran ve 3G’nin 18 katına kadar hızlarda veri indirme hızları HTC Touch HD’nin internet sitelerini hızlıca ve tam sayfa genişliğinde taramasına olanak tanıyor. Bu da hem hız, hem de sayfa düzeni olarak evinizdeki genişbant deneyimiyle kıyaslanabilecek internet deneyimi sunuyor.

Mobil interneti farklı yollarla geliştiren bu gerçek mobil genişbant deneyimi kullanıcıların internette daha kolay gezinmesini sağlıyor. Örneğin en sık ziyaret ettiği web siteleri arasında dolaşmak, Google Maps’i kullanarak öğle yemeğini yiyeceği restorana karar vermek, YouTube’da video izlemek ve bütünleşik RSS okuyucu ile son dakika haberlerini, blog yazılarını ve videoları anında takip etmek kullanıcılar için kişisel bilgisayarlarındaki kadar tanıdık ve kolay oluyor.

Stil ve performansı aynı anda isteyen iş kullanıcılarını ve son kullanıcıları hedefleyen HTC Touch HD, hareket halindeyken kaliteden vazgeçmeden mobil multimedya uygulamalarından yararlanmak isteyen kullanıcılar için ideal bir cihaz.

HTC Touch HD, Türkiye’de Nisan ayının 3. haftasından itibaren KVK distribütörlüğünde 890 dolar + KDV’ye satışa sunulacak.

HTC Touch HD teknik özellikler:

Ölçüler: 115 x 62.8 x 12 mm
Ağırlık: 146.4 gram (batarya ile birlikte)
Bağlantı seçenekleri: Dört bant GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHzWCDMA / HSPA: 900/2100MHz. HSDPA 7.2 Mbps
Yazılım/İşletim sistemi: HTC TouchFLO 3D ve Windows Mobile® 6.1 Professional
Ekran: 3.8 inç 480X800 çözünürlüklü WVGA ekran
Kamera: 5.0 megapiksel otomatik odaklı kamera – İkinci kamera: VGA
Dahili hafıza: 512 MB flash; 288 MB RAM
Hafıza kartı: microSD™ hafıza kartı (SDHC™ Hafıza Kartları ile uyumlu)
WLAN: 802.11b/g
Bluetooth®: 2.0 (EDR ile)
GPS: GPS/AGPS
Bağlanabilirlik: HTC ExtUSB™ (mini-USB ve ses portu bir arada; USB 2.0 yüksek hız)
Batarya: 1350 mAh
Konuşma süresi: WCDMA için 390 dakikaya kadar / GSM için 310 dakikaya kadar
Bekleme süresi: WCDMA için 450 saate kadar / GSM için 390 saate kadar
İşlemci: Qualcomm® MSM7201a™ 528 MHz
Ekstra Özellikler: G-Sensor ve RDS özellikli FM Radyo
HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

HTC Touch HD

Yorum yapın