LG Google Nexus 4

Nexus serisi ile en yeni Android sürümlerini en kısa sürede kullanıcıyla buluşturan Google, LG ile yaptığı işbirliği çerçevesinde yeni akıllı telefonu Nexus 4’ü duyurdu.

MWC’de (Mobile World Congress) birçok cep telefonu ve tablet bilgisayar tanıtıldı. Peki bu ürünler arasında hangisi daha güçlü. Yapılan bazı test sonuçları açığa çıktı. Mobil Dünya Kongresi’nin lideri belli oldu. (daha&helliip;)

Yeni LG Chocolate yine çok konuşulacak

Mobil iletişimde dünya çapında teknoloji ve tasarım lideri olan LG, oldukça sevilen ve beğenilen Chocolate modelini yeniledi. Yeni Chocolate, daha da zarafet kazanan tasarımı ve teknolojik özellikleri ile yine uzun bir süre en çok konuşulan modellerden biri olayı başaracak.

LG Chocolate Touch ile zengin müzik deneyimi

Verizon Wireless ve LG Amerika, LG Chocolate Touch cep telefonunun 5 Kasım tarihinden itibaren Verizon Wireless satış mağazalarında ve online web sitesinde satış sunulduğunu duyurdular. Patentli Dolby Mobile özelliğine sahip olan LG Chocolate Touch cep telefonu güçlü bas ve berrak ses kalitesi ile ciddi anlamda zenginleştirilmiş bir müzik deneyimi sunuyor.

LG ARENA’dan kusursuz multimedya deneyimi

LG Electronics, tam donanımlı multimedya telefonu olan LG ARENA (LG-KM900) modelini Türkiye’de satışa sundu. LG ARENA, mükemmel sesi, canlı ekranı, yüksek bellek kapasitesi, 3G özelliği ve 3 boyutlu arayüzü ile daha önce görülmemiş düzeyde bir multimedya deneyimi yaşatıyor.

LG’nin ön ödemeli modeli KT520

Mobil iletişim sektöründe tasarım ve dünya çapındaki teknoloji liderlerinden LG Electronics ön ödemeli bir model olan LG KT520 cep telefonunu tanıttı. Kullanımı kolay özellikleriyle şık bir model olan LG KT520 kayar kapaklı. Optik parmak faresiyle oldukça ilginç bir kullanım sunan LG KT520, 3 megapiksel kameraya sahip, 3G desteğiyle yeni nesil şebekeye de hazır sürgülü bir cep telefonu.