Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması beklenen HTC’nin yeni üst segment telefonu HTC One M9’un tüm ayrıntıları ortaya çıktı.

Facebook Home işletim sistemiyle anılan Android destekli akıllı telefonun HTC tarafından üretilen HTC First olduğu Facebook’un lansmanında yapılan tanıtım ile ortaya çıktı.

HTC One, zor günler geçiren Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin 2013’te amiral gemisi olarak tanıtılsa da modelinin piyasaya sunulacağı tarihin ertelendiği açıklandı.

HTC Droid DNA

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC’nin piyasaya sunduğu en son model Droid DNA, Android tabanlı telefonların en iyilerinden biri olmaya aday bir cihaz. HTC Droid DNA, LG ve Google’ın işbirliği ile piyasaya sürdükleri Nexus 4 ve Samsung’un son bombası Galaxy Note II’ye rakip olabilecek donanıma sahip.

3 boyutlu video çekebilen akıllı telefon HTC EVO 3D

Akıllı telefon piyasasının önde gelen markalarından HTC, EVO 3D modeliyle akıllı telefon pazarında yeni bir rüzgar oluşturmaya hazırlanıyor. EVO 3D, Samsung Galaxy S 2, Nokia N8 ve Apple iPhone’a meydan okuyacak yetenekleri ile oludkça göz dolduruyor.

Uzun bir süredir Türkiye için Android market açık değildi ve kullanıcılar bu durumdan pek bir rahatsızdılar. Fakat geçtiğimiz haftalarda verdiğimiz haber gerçekleşti. Android market Türkiye’deki HTC kullanıcıları için aktif hale geliyor. (daha&helliip;)