Samsung yaptığı açıklamasıyla çıkması beklenen Galaxy S2’lerin bazılarında Nvidia’nın Tegra 2 yongasının yer alacağını duyurdu. Galaxy S ile akıllı cep telefonu pazarında iyi bir yer edinen Samsung, Galaxy S2 ile rakiplerinin sektörde tutunmalarını bir hayli zorlayacak.

Lenovo, LeOS desteği ile tablet/dizüstünü ay sonunda kullanıcılarla buluşturacak. 1.3 Ghz qualcomm işlemcisi kullanan LePad şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. (daha&helliip;)

Philips yine farklılık peşinde. Yeni telefonu Xenium x518 ile dokunmatik akıllı cep telefonuna bir de çift sim kart desteği eklemiş durumda. (daha&helliip;)

Akıllı cep telefonu piyasası git gide büyüyor. Devasa teknoloji üreticileri Apple’ın krallığını bozmak için yarışa girdiler. Acer da Microsoft ile anlaşmış durumda, Windows Phone 7’li Acer Phone’lar yolda. (daha&helliip;)

Google’ın akıllı telefon işletim sistemi olan Android, yeni projeleriyle göz kamaştıryor. Google Android’in yeni yol haritası belli oldu. Önümüzde Android için ne planlar var haberin devamında yer almaktadır. (daha&helliip;)

DELL de kızışan akıllı cep telefonu piyasasında aktif rol almak istiyor. DELL’in çizdiği plan açığa çıktı. Çıkacak yeni ürünler merak konusuyken şu an herkes DELL’in çizdiği yeni yolu öğrendi… (daha&helliip;)