BlackBerry Curve 8520 satışa sunuldu

Turkcell ve Research In Motion (RIM), BlackBerry Curve serisinin kolay kullanımlı yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 8520’nin Türkiye’de satışa sundu.

Turkcell ve RIM’den yapılan ortak açıklamada, yeni telefonun, hareket halindeki kullanıcılara e-posta, mesajlaşma, sosyal iletişim ağlarına katılma, müzik ve eğlence olanakları sunarak hayatlarını zenginleştirdiği vurgulandı.

Turkcell ve RIM’in “hayatla sürekli bağlantıda olmayı sevenler” için e-posta, mesajlaşma ve popüler sosyal iletişim sitelerine kolay erişim olanağı sunan yeni BlackBerry Curve 8520 akıllı telefonu, 59 lira X 24 ay taksitle Turkcell satış noktalarında müşterilerinin hizmetine sundukları kaydedildi.

Siyah renkli yeni BlackBerry Curve 8520’nin, Q klavyeli, hareket halindeyken de eğlenceden geri kalmak istemeyenler için zengin multimedya yeteneklerine, müzik, oyun ve diğer mobil uygulamalara erişim olanağına sahip ve kolay kullanımlı olduğu belirtildi.

BlackBerry Curve 8520’nin, Wi-Fi yeteneğiyle kullanıcılarına internette hızlı gezinme ve geniş veri kapsaması olanağı da sunduğu ifade edilen açıklamada, ilk kez uygulanan dokunmaya duyarlı yenilikçi optik trackpadi sayesinde telefonun kaydırma ve seçmeyi hem kolay hem de pürüzsüz hale getirdiğine dikkat çekildi.

Sadece medya için ayrılmış tuşlara sahip ilk BlackBerry akıllı telefon özelliğini de taşıyan cihazın üst kenarıyla zarif bir şekilde bütünleşen bu tuşların, kullanıcıların müzik ve videolarını hem rahat hem de kolay bir şekilde kontrol edebilmelerini sağladığı belirtildi.

Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, Turkcell’in, kurulduğundan bu yana yeni teknolojileri ve ürünleri dünyayla eş zamanlı olarak müşterilerine sunma vizyonuyla çalıştığını ifade ederek, “Dünyanın en prestijli telefon üreticilerinden RIM ile birlikte yepyeni bir akıllı telefonu daha piyasaya sürmekten mutluyuz. BlackBerry Curve 8520’nin, kolay kullanımı ve çok avantajlı satış fiyatıyla müşterilerimiz tarafından tercih edileceğine eminim” dedi.

Research In Motion Ürün Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Carlo Chiarello ise telefonlarının modelini yükseltmek isteyen kullanıcılar arasında akıllı telefon tercih edenlerin sayısının giderek arttığına işaret ederek, Yeni BlackBerry Curve 8520’nin de Türkiye’de çok sayıda kullanıcıyı aynı tercihi yapmaya ikna edeceğini belirtti.

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

BlackBerry Curve 8520 SmartPhone

Yorum yapın

“BlackBerry Curve 8520 satışa sunuldu” için 1 Yorum

  1. Фатме dedi ki:

    yav kac para bu telefon ya super