Pentagon, ABD Savunma Bakanlığı’nda kullanılan yüz binlerce BlackBerry telefonunun iPhone ile değiştirileceğini iddialarının doğru olmadığı açıklamasında bulundu.

Blackberry 10 - BlackBerry'ye güvenlik sertifikası dopingi

Çıkartacağı yeni BlackBerry modeli ile eski günlerine geri dönmek isteyen Research In Motion (RIM), en son modeli BlackBerry 10’un devlet kurumları tarafından kullanılması için ABD hükümeti tarafından verilen Federal Information Processing Standard (Federal Bilgi İşleme Standardı) sertifikası aldığını açıkladı.

BlackBerry yeni modeller

Research In Motion (RIM) bugün BlackBerry 7 işletim sistemi destekli 5 yeni BlackBerry akıllı telefonunu piyasaya sunmayı planladığını açıkladı. RIM, dünya çapındaki operatör ve distribütör ortaklarıyla birlikte yeni ve güçlü BlackBerry 7 işletim sistemi destekli iki yeni BlackBerry Bold ile üç yeni BlackBerry Torch modellerini piyasaya süreceğini açıkladı.

Apple iPad ile hızlanan tablet PC sektörüne bir ürün daha dahil oluyor. Blackberry Playbook, 10 Nisan’da raflarda yerini alabilirmiş. Zira 31 Mart’ta GM (golden master) sürümü dağıtılacak. (daha&helliip;)

BlackBerry Curve 8520 satışa sunuldu

Turkcell ve Research In Motion (RIM), BlackBerry Curve serisinin kolay kullanımlı yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 8520’nin Türkiye’de satışa sundu.

İnce ve şık Blackberry Pearl 8100

İş dünyasına hitap eden cep telefonları geliştiren Blackberry’nin 8100 Pearl modeli firma için birçok yeniliği işaret ediyor. Blackberry 8100 Pearl kullanılmaya başladığında en çok öne çıkan özelliği ise tasarımı. Oldukça ince tasarıma sahip olan ürün, 89 gram ağırlığıyla kolaylıkla her an her yerde taşınabiliyor. Yeni model ürün küçük, zeki ve stil sahibi.