8 MP telefonların en incesi LG KC780

Son dönemde 8 MP seviyesindeki telefonlarda artış yaşandı. LG de, KC780 ile en ince 8 MP’lik cep telefonunu sunmaya hazırlanıyor.

Resmi olarak duyurusu yapılan KC780 ile LG, piyasadaki 8 megapiksellik cep telefonları arasında en ince modeli olacak iddiasıyla kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Kayar kapaklı telefonun teknik detayları tam anlamıyla yayınlanmadı. Ancak 13.8 mm’lik Samsung M8800 Pixon’dan daha ince olacağı ifade ediliyor.

Şık bir tasarıma sahip olan LG KC780’de dört bant GSM, sınırlandırılmış dokunmatik ekran özelliği (sadece multimedya uygulamalarında), 30 fps ile video kaydı yapabilme, 8 megapiksellik kamera (kırmızı göz düzeltici, otomatik odaklama, yüz tanıma desteği), 140 MB dahili hafıza ve microSD ile genişletilebilir bellek gibi özellikler yer alacak.

LG KC780 8MP

LG KC780 8 Megapixel

Yorum yapın

“8 MP telefonların en incesi LG KC780” için 1 Yorum

  1. cengizbirden dedi ki:

    LG’nin yeni telefonlar ilgili büyük bir iddiası da var: “Sektördeki en ince telefonu ürettik”. Schneider-Kreuznach lensli 8 megapiksellik kamerası ile dikkat çeken telefon, fotoğraf çekimini kolaylaştırmak ve en karmaşık işlemleri bile basitleştirmek üzere tasarlanmış. Yüz ve gülümseme tanıma özelliği bulunan telefonun “Beauty-Mode” seçeneği, otomatik ayarlarla daha iyi fotoğraf çekmeye yardımcı oluyor. Cihazın D1 Video kayır desteği sayesinde DVD kalitesinde video çekim de yaıpılabiliyor. Cihazın ilgi çeken bir diğer özelliği ise ‘Smart Bluetooth’ özelliği. Bu özellik kullanılarak bilgisayara bağlanan KC780 webcam olarak çalışabiliyor. MicroSD kart desteği sunan telefon 140 MB MB dahili hafızaya sahip.