Samsung yaptığı açıklamasıyla çıkması beklenen Galaxy S2’lerin bazılarında Nvidia’nın Tegra 2 yongasının yer alacağını duyurdu. Galaxy S ile akıllı cep telefonu pazarında iyi bir yer edinen Samsung, Galaxy S2 ile rakiplerinin sektörde tutunmalarını bir hayli zorlayacak.

Lenovo, LeOS desteği ile tablet/dizüstünü ay sonunda kullanıcılarla buluşturacak. 1.3 Ghz qualcomm işlemcisi kullanan LePad şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Philips yine farklılık peşinde. Yeni telefonu Xenium x518 ile dokunmatik akıllı cep telefonuna bir de çift sim kart desteği eklemiş durumda.

Akıllı cep telefonu piyasası git gide büyüyor. Devasa teknoloji üreticileri Apple’ın krallığını bozmak için yarışa girdiler. Acer da Microsoft ile anlaşmış durumda, Windows Phone 7’li Acer Phone’lar yolda.

Google’ın akıllı telefon işletim sistemi olan Android, yeni projeleriyle göz kamaştıryor. Google Android’in yeni yol haritası belli oldu. Önümüzde Android için ne planlar var haberin devamında yer almaktadır.

DELL de kızışan akıllı cep telefonu piyasasında aktif rol almak istiyor. DELL’in çizdiği plan açığa çıktı. Çıkacak yeni ürünler merak konusuyken şu an herkes DELL’in çizdiği yeni yolu öğrendi…

  • POPÜLER YAZILAR