3.2 megapiksel kameralı zarif Sony Ericsson T700

3.2 megapiksellik kamerası bulunan yeni ve ince bir model daha Sony Ericsson ailesine katıldı. Yeni modelin tasarımı da oldukça zarif. Son dönemde özellikle Avrupa piyasasında bazı sıkıntılar yaşayan Sony Ericsson, yeni modellerle bu dönemi atlatmayı amaçlıyor.

Bir zamanların sıra dışı telefonu Sony Ericsson T610’un felsefesi, şimdilerde T700 ile tekrar hayat bulmaya hazırlanıyor. Sadece 10 mm kalınlığındaki metalik tasarımıyla şık görünmek için üretilen Sony Ericsson T700, 3,2 megapiksel kamera, yüksek kaliteli hoparlörler, 2 inç’lik 256K renk destekleyen 240×320 TFT LCD ekran, ve HSDPA bağlantı, dört bant GSM ve UMTS/HSDPA 2100 desteği sunan telefonda 3G ağlar üzerinde 4.5 saatlik konuşma süresi, Bluetooth, stereo hoparlörler ve 512 MB’lık dahili hafıza gibi özelliklerine sahip.

3.2 megapiksellik kamerası bulunan yeni T700, donanımı kadar sade ve zarif tasarımıyla da dikkat çekici. 48.0 x 104.0 x 10.0 mm ölçülerindeki telefon sadece 78 gram ağırlığında.

Siyah-gümüş, siyah-kırmızı ve parlak gümüş olmak üzere üç farklı rengi bulunan T700, orta seviye fiyatlandırmayla yılın son çeyreğiyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Sony Ericsson T700

Sony Ericsson T700

Sony Ericsson T700

Sony Ericsson T700

Yorum yapın

“3.2 megapiksel kameralı zarif Sony Ericsson T700” için 33 Yorum

1. Chromist dedi ki:

Sony Ericsson gerçekten şahane modeller üretiyor.
    Hem tasarımı hem de özellikleriyle bu da mükemmel bir telefon. En kısa zamanda alacağım…

2. ferdi dedi ki:

sony ericsson başka ne diyebilirim herzamanki gibi sony şık,zarif,kibar,akıllı,güçlü,ve teknolojik tasarımlar söylencek bişey bulamıyorum açıkçası arkadaşlar
    SONY ERİCSSON DAİMA

3. ferdi dedi ki:

NOIKA YI BİZE UNUTTURABİLECEK TEK MARKA DİYE DÜŞÜNÜYORUM.(SONY ERİCSSON)

4. mehmet dedi ki:

on numara telefon aldim cok memnunum harika

5. ali dedi ki:

süper telefon aşkım aldı pek bi memnunum sizde alın aşık olun :)))

6. Buğra Can dedi ki:

çok mükemmel bi telefon bende aldım.
    yalnız hafıza kartını kaybettiğim için tüm tema ve zil seslerini kaybettim.
    alan bi arkadaş varsa bana tema , zil sesi, görüntülerini gönderirmi

7. kemal özçelik dedi ki:

almadım ama alıcam.gercekten guzel telefon.

8. yunus dedi ki:

çok güzel bir telefon dün şipariş verdim cumartesi gelecek.. sony ericsson!dan başka telefon kullanmam. sık sık değiştiriyorum ama gene sony alıyorum. şimdiye kadar j300i, k750i, w810i,k550i,w880i,k610i,kullandım şu anda w910i var T700 gelince bunu satacağım. sonra yenilersem gene sony ericsson alırım üstüne telefon tanımam…..

9. mir efe dedi ki:

ben yeni aldım söylemesi ayıp bunun bluetooth u nerden kapanıyor bilen var mı

10. oguzhan dedi ki:

bu telefon msne giriyormu

11. bilal dedi ki:

mir efe bluetoothu ayarlardan kapatabilirsin. ayarlar>bağlantı>bluetooth.

12. eren dedi ki:

arkadaşlar bugün aldım akşama kadar kurcaladım bence güzel hatta süper çok hoş bi telefon….tavsiye ederim çok şık

13. mami dedi ki:

süper birşey, herkese öneriyorum.

14. tuna dedi ki:

arkadaşlar bişey soracam..bu telefondaki 3g özelliği arkakameradan mı görüntülü konuşuluyor?

15. melih dedi ki:

arkadaşlar alıcam ama kararsızım ya arkadaşlar bu telefonda görüntülü görüşme varmı önde kameraya benzer bişey var o kameramı başka bişeymi kimisi görüntülü görüşme yok diyo tamam çok hoş bir telefon ama bu dikkatimi çekti acil yazarsanız sevinirim

16. can dedi ki:

gerçekten sexi ve cekıcı bı tel ben aldım cok memnunum sizede tavsiye ederim arabada ferrari telefonda sonıericson kalpsizzz

17. emrah dedi ki:

çok hoş ama karar veremiyorum gümüş-siyah mı, kırmızı-siyah mı

18. mrwe dedi ki:

bende aldım süper yani çok kibar şık ince zarif özellikleride güzel almanızı tavsiye ederim…

19. ziya dedi ki:

arkadaşlar öncelikle sony ericsson almış yada alacak arkadaşlara tavsiyem sitedeki şikayetleri okusunlar daha sonra karar versinler.garantiye giden telefonların ne kadar sürede geldiğini ve daha başka sorunları bilmeleri gerektiğini öneririm.

20. enes dedi ki:

ben de aldım süper

21. nuri dedi ki:

arkadaşlar sony ericson telefon aldım bozuldu teknik servise götürdüm 3 ay sonra başka bir model w880i verdiler açıkcası hiç güzel resim çekmiyordu seside çıkmıyordu sonra anca 1 ay dayandı tekrar bozuldu gene servise verdim gene başka bir telefon veriyorlar oda t700 kızdım aldım ama elden başka birşeyde gelmiyor garanti süresini beni oyalayarak bitirdiler şuan çok mağdur durumdayım parayı çöpe atmış oldum böylelikle. Size tavsiyem sony ericson sakın almayın teknik servis hep şikayetçilerle doluydu cuma alıp cumartesi telefonu bozulanlar vardı.

22. ahmet dedi ki:

yha arkadaslar bende t700 kullanıyorum ama iki bilmediim konu var bu onundeki 3g kamerası yerinde beyaz bi şey var o ne acaba 2.si ise arkasında flashınyanında kırmızı bi ışık var nasıl kullanabiliriz acaba onu bilen var sa yardımcı olursa sevinirim .

23. serdar dedi ki:

tamam çok güzel bi telefon ama bunun 3g si nasıl çalışıyor

24. emreker dedi ki:

ben araştırdım vede sparişini verdşm çgüzel bir telfon sadece 3g desteği var 3g si yoq önündeki kamera değil 3g ile ilgili birşey ama görüntülü konuşma yoq:( ama bence foto için güsel bir tel olarak araştırdım…

25. Ege dedi ki:

Sony Ericsson kim ne derse desin hakikaten güzel,şık,kullanışlı ve sağlam telefonlar yapıyor.Ben ve çevremdeki kimsenin telefonu aldım 2 günde bozuldu dediğini görmedim.Ben 4 yıl önce K790i model sony aldım ve hâla kullanıyorum.Kulaklığı bile daha geçen ay bozuldu yenisini aldım ama telefonun kendisi hâla taş gibi ve telefonu birgün yenileyecek olursam yine k790i almayı düşünüyorum olmazsa aynı özelliklere sahip yeni bir sony ericsson alırım artık.Ama alcaksam mutlaka Sony ericsson alırım.
    Ayrıca yardım olarak şunu yazabilirim.Bu modelin 3g’si varmı nasıl çalışıyor bilemicem ama flashın yanındaki kırmızı ışık dediğiniz olay fotoğraf çekerken yanıp söner, o karanlık ortamlarda gözün ışığa alışıp fotoğraflarda kırmızı gözlü çıkmanızı engellemek için yapılan birşey isterseniz fotoğraf ayarlarından kapatılabiliyor.

26. taha dedi ki:

arkadaşlar ben de hep sony kullanıyorum önceki telefon k750 idi yeni almak istedim çünkü çok memnundum. t700 aldım 2 ay önce ama gel gör ki gece müzik dinledim hiçbir sorun yoktu sabah bir uyandın ekran kararmış ve çekmiyordu şimdi garantiye gönderdiler bakalım ne olacak. şu şikayetler bölümünü okuyunca doğrusunu söyleyeyim gözüm korktu çok şikayet var telefonla ilgili.bakalım ne olacak telefon alırken iyi karar verir verin.

27. alper dedi ki:

arkadaşlar ben hayatım boyunca sony ericssondan başka tel kullanmadım ve sony ericson üstüne tanımam kesinlikle muhteşem hem sesiyle hem görüntüsüyle fotoğraf makinasını aratmaz. açıkçası sony ericsonun fazla kullananı yok pek bilinmiyor herkes tutturmuş nokıada nokıa ve size birşey daha sony ericsonun 2.0 mepixeli nokia ve diğer tellerin 3.2 sine eşit hatta dahada üstün!!! bu telefonu arkadaş almış çok memnun çok güzel çokda şık kimisi sesi kötü diyor ama bence gayet güzel

ÖLÜMÜNE SONY ERİCSSON…

28. HiLmi dedi ki:

arkadaşlar ben yıllardır sonyericsson kullanıcısıyım başka bir telefonda kullanmam kullanamıyorumda ve sonyericssondan da memnunum k700 almıştım ilk zamanlarında ben eskidim tel halen duruyor kardeşe verdim k550i aldım garanti bitimine 3 ay kala bozuldu 1 ay once garantiye gonderdim değişim kararı alınmıs değiştirilmiş tel. t700 gonderiyorlar pazartesi elimde olucak bakalım nasıl bir telmiş, öğreneceğiz. tel şans işi arkadaşlar. kimisi iyi çıkar kimisi berbat w550i harici hiç birinden dilim yanmadı ben memnunum model vermiyorum ama sonyercssonu tavsiye ederim. en azından ses ve goruntu kalitesi tum telefonlardan kaliteli.

29. kahraman kaya dedi ki:

arabayıda japon al telide ericsson ya bozulmaz bozuldummu sıfırını verırler ben baska bır sey kullanmam denedım de olmadı kalıteyı bırakamadım

30. kazım dedi ki:

bugün telefonu elime aldım. bu telefona 3.5 g dediler. görüntülü konuşma sadece arka kameradan yapılıyo önceki o şey kamera diil. yani görüşürken siz ekrana dönük olmuyosunuz. çok saçma bişey. sadece o sizi görüyo. ben c510 ile t700 arasında kaldım. ikisi de hemen hemen aynı fiyat ve ikisi de şık. karar veremiyorm bu arka kamera olayı yüzünden..

31. karakan dedi ki:

arkadaşlar 18ay önce sony ericsonw890i aldım telefon süperdi ama bozuldu 3aydır garantide şimdi arayıp t700 göndereceklerini söylediler yarın gelecekmiş şansa iyi çıkarsa memnun olurum

32. berkay dedi ki:

tasarımına hasta oldum bu telefonun. model adı da çok güzel terminatör ismi gibi :D ama aradığım özellikleri bulundurmadığından almayacağım yine de gözüm kaldı. ilerde aynı anda 2-3 telefon taşıyan kekolardan biri olursam alırım ama

33. seçkin dedi ki:

arkadaslar bn 2yıldan beri kullanıodum bunu. bundan önce k530i kullandım. arızalandı. servisten t700 yolladılar. 2 telefonda da suan için şebeke sorunu oldu. sony ercson cok harika ama qel qelelim arıza cok weriyo.her yönüyle sony ericsnu tek qecerim. ama alan arkadslar da arızasını bilip de alsın bnce..

Yorum yapın